prstienok - príbehy z môjho života

www.mirkoslav.com
Prejsť na obsah
Prstienok

Dohodol som sa s kamarátom, že cez voľné dni si odbehneme do Prahy na poriadne pivo. Mám v Prahe dve dcéry, tak žena ma hneď použila ako kuriéra. Daniele som mal priniesť prstienok, ktorý si objednala a prišiel jej k nám domov.

Po príchode do Prahy sme si dali poriadny obed a každý dve pivá. Potom som šiel doručiť zásielku. Cestou ma osvietila inšpirácia. Daniela pracuje ako čašníka v malej a milej kaviarni. Vošli sme dnu. Vo vnútri sedeli dve škaredé angličanky, určite boli slobodné. Daniela ma zbadala a vykročila smerom ku mne. Keď bola dostatočne blízko, kľakol som si pred ňou, krabičku s prsteňom som vystrčil pred seba, a dal som dolu vrchnáčik. Daniela sa zarazila, škaredá angličanka nadšene zvýskla, a tá ešte škaredšia si začala chystať fotoaparát. Pokračoval som vo svojej hereckej úlohe, a spýtal som sa : Daniela, chceš ma za svojho otca? Škaredé angličanky nás napäto sledovali, mysleli si že rozumejú a priblblo sa usmievali. Daniele to bolo trápne, a hneď ich vyviedla z omylu - po anglicky im oznámila, že som jej otec. Baby sa sklamané odvrátili, a čosi si šepkali.
My sme chvíľku pokecali, dali sme si kávu a koláčik, a po chvíli sme sa vybrali k Pinkasům.
V nedeľu máme ísť spolu pozrieť obrazy jednej našej príbuznej. Dúfam, že Daniela nie je veľmi urazená mojim dnešným hereckým výkonom, a ze pôjde s nami... :-)
máj 2017
Adresa : väčšinou bývam doma
Niekedy som preč. Alebo aj inde
1222438*517714
mirkoslav.com@gmail.com
prosím ťa, zavolaj mi: 0905 320 557
ak neberiem, zavolaj mi na číslo 158

Návrat na obsah