buducnost - príbehy z môjho života

www.mirkoslav.com
Prejsť na obsah
Budúcnosť

Úvod :
Malý cigán sa pýta starého : "...tato ... čo to je tá demokracia?"
Starý mu hovorí : " no to je, keď gádžovia robia, a my len tak bereme peňáze..."
O chvíľku sa malý cigám pýta znova : "tato - a tým gádžom to nevadí ?"
A starý odpovedá : "...vadí - ale to už je rasizmus..."

Zápletka :
Predstavil som si našu krajinu o 100 rokov. Ako bude vyzerať ?
Cigánov na Slovensku bude také množstvo, že sa stanú štátotvorným národom, a zjednotia sa s Maďarskom, Rumunskom a Českom, lebo tam bude ten istý štátotvorný národ.
Vo Francúzsku budú vláduť počerní marokánci, a vykrádanie áut bude legálnym zamestnaním, ktoré bude štát podporovať.
V Anglicku bude kráľovná zatvorená v paláci, a bude mať strach vyjsť pred svojich čiernych poddaných. Posledné zbytky vojska budú strážiť jej majetky, aby ich zberba nevyrabovala.
Nemecká árijská rasa bude odchytená, a strčená do malej rezervácie, kde sa na ňu bude chodiť pozerať miestne turecké obyvateľstvo. V rezervácii budú pôvodní Nemci smutne spomínať na množstvo Nobelových cien, čo získali ich predkovia a na to, ako takmer vládli svetu.
Hranice budú otvorené, aby sa dal lepšie pašovať tovar a prevážať ľudia. Ich zatvorenie bude považované za prejav diskriminácie menšín. Školy sa zrušia, pretože obmedzujú osobnú slobodu. Požadovať od príslušníka štátotvorného národa aby pracoval bude považované za prejav rasizmu a intolerancie. Tomu, kto to bude žiadať, bude namieste rozbitá jeho drzá papula, a dostane nakladačku aspoň od pätnástich okolostojacich.

Vyvrcholenie :
Obrovský pokrok a veľké technologické vymoženosti spôsobia, že pracujúcich ľudí bude treba strašne málo. Počítač, stroje a roboti nahradia väčšinu pracujúcich. Tá väčšina bude postávať na uliciach, fajčiť, chlastať a rozmnožovať negramotný štátotvorný národ. Biela menšina - tá ktorá tie stroje vymyslela - tá s nimi bude aj robiť. Aspoň 14 hodím denne. Fabriky budú plné bielych, veď si ich sami postavili, tak nech v nich aj pracujú. A kto nebude pracovať, s tým si to štátotvorný národ vybaví! V rámci demokracie síce môže biely niekoho biť, ale nie príslušníka štátotvorného národa, lebo to je rasistický zločin. Všetky peniaze čo bieli zarobia im budú okamžite odobraté a demokraticky rozdelené ako sociálne dávky pre všetkých čo sú na ulici a nemajú prácu.

Záver:
Sme stratení ....
napísané : 20.9.2011
Adresa : väčšinou bývam doma
Niekedy som preč. Alebo aj inde
1222438*517714
mirkoslav.com@gmail.com
prosím ťa, zavolaj mi: 0905 320 557
ak neberiem, zavolaj mi na číslo 158

Návrat na obsah